fbpx
Zaloguj się
Jak trenować w LOOP

Koncepcja treningu obwodowego

LOOP Fitness to wyjątkowa koncepcja treningu obwodowego, która zapewnia dobrze zbilansowane ćwiczenia dla całego ciała i to zaledwie w 24 minuty.

Sam trening to unikalne połączenie ćwiczeń, które wykonywane są na 16 przyrządach do ćwiczeń ustawionych w kole. 16 starannie dobranych maszyn razem zapewnia efektywny trening zarówno podnoszący siłę mięśni, jak i sprawność.

Na początku treningu wybierz dowolną maszynę w pętli. Trenuj przez 45 sekund, aż zabrzmi gong i wszyscy przejdą na następną maszynę w pętli. Między dźwiękami gongu mija 45 sekund.

Po dwóch rundach w pętli upłyną 24 minuty i całe ciało będzie skutecznie wytrenowane.

Indywidualny trening obwodowy

Trening odbywa się indywidualnie, częściowo poprzez ustawienie maszyn na pożądane obciążenie, a częściowo przez intensywność, z jaką wykonywane są ćwiczenia. Twoje wyniki zależą od Twoich wysiłków. Proste.

Skuteczny trening oparty o HIIT

Koncepcja treningu w pętli LOOP opiera się na intensywnym treningu interwałowym (HIIT). Niektóre z zalet HIIT obejmują: szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i znaczącą poprawę kondycji.

Dlatego ze spokojem i przekonaniem w głosie mówimy, że 24 minuty treningu wystarczy.

Zaczynaj

Zanim rozpoczniesz trening w centrum LOOP, odbędziesz rozmowę z jednym z naszych instruktorów, aby dowiedzieć się, czy Twoim celem jest utrata wagi, poprawa kondycji, rehabilitacja czy lepsze ogólne samopoczucie. Na podstawie wstępnej rozmowy tworzony jest plan treningu, a następnie ustalasz, na czym powinieneś się skupić podczas ćwiczeń. Będziesz regularnie zachęcany do udziału w wywiadach uzupełniających, aby dokonać przeglądu swojego treningu i sprawdzić postępy.

W klubach LOOP personel pracuje w określonych godzinach. Kiedy go nie ma, trenujesz samodzielnie.

Podczas obecności instruktora przez większość czasu będziesz przebywał w pętli. Możesz wtedy skorzystać z wiedzy trenerskiej, a także ustalić swój plan treningowy. W ten sposób instruktor pozwala na maksymalne wykorzystanie treningu i ciągłą poprawę wyników oraz osiąganie założonych celów.

Przeczytaj więcej o treningu w LOOP!

Z przyjemnością zapewniamy bezpłatny trening próbny, abyś mógł sprawdzić, czy LOOP Fitness jest dla Ciebie.

Czytaj więcej

Beefit – Śledź swój trening

We wszystkich centrach LOOP możliwe jest śledzenie treningu na maszynach dzięki nowej technologii Beefit Tracker.

Czytaj więcej

Darmowa analiza składu ciała

Poznaj lepiej swoje ciało i zdrowie i zobacz, co się dzieje, gdy regularnie ćwiczysz.

Czytaj więcej