fbpx
Zaloguj się
Śledź swój rozwój

Beefit – Śledź swój trening

We wszystkich centrach LOOP – dzięki nowej technologii Beefit Tracker – możliwe jest śledzenie treningu na maszynach. Jeśli masz zegarek lub bransoletkę Beefit, jest to sprytne, motywujące i całkowicie bezpłatne.

Dzięki Beefit możesz śledzić każdy trening i zobaczyć liczbę przeniesionych kilogramów, powtórzeń, spalonych kalorii i nie tylko.

Śledzenie jest możliwe dzięki noszeniu podczas treningu zegarka lub bransoletki wyposażonej w technologię rejestracji. Wystarczy przytrzymać opaskę/zegarek na skanerze Beefit na każdej maszynie przed rozpoczęciem ćwiczeń. W ten sposób Beefit zarejestruje dane o Twoim treningu.

Wszystkie dane treningowe są gromadzone w bezpłatnej aplikacji Beefit, która zapewnia szczegółowy przegląd wyników. Łatwe, przyjemne i motywujące!

Mierz swój progres z Beefit

Użyj Beefit, aby ustawić cele dla swojego treningu i śledzić rozwój w aplikacji albo rywalizuj ze swoim partnerem treningowym, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Wszystkie dane treningowe na wyciągnięcie ręki

Z Beefit wszystkie statystyki treningowe masz na wyciągnięcie ręki w dołączonej aplikacji. Sama aplikacja jest bezpłatna. Aby śledzić swój trening w LOOP, wystarczy założyć elastyczną bransoletkę lub zegarek, który można kupić w klubie. Bransoletka kosztuje 20 zł, a zegarek 170 zł

Poczytaj więcej o Beefit Tracker

Czytaj więcej o treningu w LOOP

Z przyjemnością zapewniamy bezpłatny trening próbny, abyś mógł sprawdzić, czy LOOP Fitness jest dla Ciebie.

Czytaj więcej

Koncepcja treningu obwodowego

LOOP Fitness to efektywny trening w pętli, wykonywany na 16 maszynach ustawionych w kole.

Czytaj więcej

Darmowa analiza składu ciała

Poznaj lepiej swoje ciało i zdrowie i zobacz, co się dzieje, gdy regularnie ćwiczysz.

Czytaj więcej