fbpx
Zaloguj się
Wydobądź więcej z treningu

LOOP Max

Twoje ciało może zrobić więcej niż myślisz. W LOOP Max nasi instruktorzy pomogą Ci maksymalnie wykorzystać trening.

Oprócz możliwości indywidualnego dostosowania intensywności i obciążenia w programie LOOP w kole kursy mogą odbywać się również w okresach z naciskiem na określone elementy treningu, aby umożliwić dalsze zróżnicowanie ćwiczeń. Nazywamy je wówczas LOOP Max.

Kursy są dla tych, którzy chcą urozmaicić swoje szkolenie (są całkowicie dobrowolne). Sprawdź w swoim lokalnym centrum, czy/kiedy ma miejsce LOOP Max.

Urozmaicaj swój trening dzięki LOOP Max

Możesz wybierać między kilkoma różnymi zespołami LOOP Max w zależności od tego, czy chcesz poprawić siłę, kondycję, czy coś zupełnie innego. Różne zespoły LOOP Max koncentrują się na treningu siłowym, cardio lub funkcjonalnym.

Trening sprawnościowy, siłowy i funkcjonalny

LOOP Max

Kurs z naciskiem na dużą intensywność i maksymalne obciążenie podczas treningu, co zapewni Ci jak najcięższe wykonanie programu treningowego LOOP. Instruktor koncentruje się na każdym w kole, trenując z maksymalną intensywnością na sprzęcie cardio i przy możliwie największym obciążeniu maszyn siłowych. Celem jest praca z maksymalną poprawą zarówno sprawności, jak i masy mięśniowej, a w dłuższej perspektywie – zwiększenie spalania tkanki tłuszczowej.

LOOP Max Puls

Instruktor skupia się tylko na tym, aby uczestnicy mieli wysokie tętno podczas treningu. Jest to kurs, w trakcie którego musisz postarać się o maksymalną intensywność (prędkość) na sprzęcie cardio i wykonać jak najwięcej powtórzeń na maszynach siłowych. Zapewni Ci to wysokie tętno podczas całego treningu. Ma to na celu poprawę kondycji.

LOOP Max Siła

W trakcie tego kursu instruktor koncentruje się przede wszystkim na treningu z dużym obciążeniem. Oznacza to proces, w którym musisz podnieść jak najwięcej kilogramów na maszynach siłowych, a tym samym uzyskać mniej powtórzeń. Sprzęt cardio odgrywa tutaj niewielką rolę – kładzie się jednak nacisk na maksymalne obciążenie, na przykład rowerów. Zapewnia to możliwie największe obciążenie tkanki mięśniowej. Stymuluje to budowę mięśni, a zwiększona masa mięśniowa pomaga poprawić spalanie tłuszczu.

LOOP Max Trening Funkcjonalny

Kurs, w którym instruktor łączy znany program szkolenia LOOP na maszynach z różnymi ćwiczeniami o charakterze funkcjonalnym. Na przykład stacje cardio (rower i wioślarz) można zastąpić czterema ćwiczeniami funkcjonalnymi, takimi jak skoki anioła, deski, burpee lub tym podobne. Celem tego kursu jest urozmaicenie treningu LOOP przy jednoczesnej pracy nad koordynacją i równowagą, w tym wzmocnieniem np. tułowia (okolic brzucha i dolnej części pleców), który jest „krzyżem” ciała.

Przeczytaj więcej o treningu w LOOP

Z przyjemnością zapewniamy bezpłatny trening próbny, abyś mógł sprawdzić, czy LOOP Fitness jest dla Ciebie.

Czytaj więcej

Koncepcja treningu obwodowego

LOOP Fitness to efektywny trening w pętli, wykonywany na 16 maszynach ustawionych w kole.

Czytaj więcej

Beefit – Śledź swój trening

We wszystkich centrach LOOP możliwe jest śledzenie treningu na maszynach dzięki nowej technologii Beefit Tracker.

Czytaj więcej