fbpx
Zaloguj się
Uzyskaj bezpłatne i profesjonalne wskazówki

Wyszkoleni instruktorzy

Nasi wyszkoleni instruktorzy wyróżniają się wysokim poziomem profesjonalizmu, jeśli chodzi o porady związane z Twoim treningiem.

Wszyscy nasi instruktorzy LOOP są przeszkoleni, aby mieć odpowiednie przygotowanie – zarówno edukacyjne, jak i/lub zawodowe. W każdym centrum, codziennie, jest również kierownik, który posiada uznane i certyfikowane wykształcenie. Świadczy to o ogólnie wysokim poziomie merytorycznym ośrodka.

Nasi instruktorzy przeglądają każde szkolenie, aby upewnić się, że jako użytkownik LOOP jesteś profesjonalnie i pewnie prowadzony przez program szkoleniowy LOOP i uzyskasz najlepsze możliwe doświadczenie treningowe. Oznacza to, że kładzie się nacisk na zapewnienie prawidłowego wykonywania ćwiczeń fizycznych. Otrzymujesz więc ukierunkowane i aktualne instrukcje od instruktorów LOOP.

Profesjonalne porady dotyczące treningu

Jako członek LOOP Fitness otrzymujesz dostęp do naszych instruktorów, którzy mogą Ci pomóc rozpocząć trening, wyznaczyć realistyczne cele i śledzić postępy.

Jesteśmy, aby Ci pomóc i doradzić

Instruktorzy są dobrze przygotowani, aby Ci doradzić i porozmawiać o Twoich celach i doświadczeniach związanych z koncepcją LOOP.

Szkolenie, które ukończyli instruktorzy LOOP, to mieszanka kursów zewnętrznych, w tym ww. certyfikowanych szkoleń, a także kursów wewnętrznych w łańcuchu LOOP.

W centrach można poszukać informacji na temat wykształcenia poszczególnych instruktorów.

Czytaj więcej o treningu w LOOP

Z przyjemnością zapewniamy bezpłatny trening próbny, abyś mógł sprawdzić, czy LOOP Fitness jest dla Ciebie.

Czytaj więcej

Koncepcja treningu obwodowego

LOOP Fitness to efektywny trening w pętli, wykonywany na 16 maszynach ustawionych w kole.

Czytaj więcej

Darmowa analiza składu ciała

Poznaj lepiej swoje ciało i zdrowie i zobacz, co się dzieje, gdy regularnie ćwiczysz.

Czytaj więcej