fbpx
Zaloguj się
Witamy w LOOP

Zrelaksuj się i ćwicz

Zrelaksuj się i ćwicz. To jest nasza mantra. Oznacza, że możesz się zmęczyć, trenując swoje ciało, a jednocześnie zrelaksujesz się i odprężysz.

Trening nie musi być skomplikowany i zagmatwany. W rzeczywistości może być zaskakująco skuteczny, a jednocześnie prosty i relaksujący.

LOOP Fitness jest dla tych, którzy pragną zauważalnych rezultatów, ale mają też inne rzeczy, na które chcą poświęcić swój czas.

LOOP Fitness zajmuje tylko 24 minuty, a Twój trening zaczyna się dokładnie wtedy, kiedy Ci to najbardziej odpowiada – bez czasu oczekiwania.

Trening dla każdego, w tym dla Ciebie!

LOOP jest stworzony dla tych, którzy chcą szybko i efektywnie trenować w przyjemnym otoczeniu. Tutaj jest zarówno miejsce na mocny trening, jak i na relaksujące ćwiczenia. Najważniejsze jest to, aby trening był dla Ciebie odpowiedni, bo tylko wówczas zyskasz dobre wrażenia.

Wrzuć na LOOP

W kilku naszych ośrodkach mamy nawet dyskretnie sprawdzone kręgi przeznaczone głównie dla kobiet. Nie dlatego, że mężczyźni nie są mile widziani – wręcz przeciwnie! Ma to jednak znaczenie dla niektórych naszych członków, bo sprawia, że czują się wystarczająco pewnie i komfortowo, aby wziąć udział w zajęciach i trenować.

Przeczytaj więcej o treningu w LOOP

5 dni treningu na 5 lat Loop w Polsce

Z przyjemnością zapewniamy bezpłatny trening próbny, abyś mógł sprawdzić, czy LOOP Fitness jest dla Ciebie.

Czytaj więcej

Koncepcja treningu obwodowego

LOOP Fitness to efektywny trening w pętli, wykonywany na 16 maszynach ustawionych w kole.

Czytaj więcej

Zrelaksuj się i ćwicz

Witamy w LOOP Fitness. To jest miejsce dla każdego! Kiedy mówimy relaks i ćwiczenia, mamy to na myśli.

Czytaj więcej