fbpx
Zaloguj się

Trening w LOOP

LOOP Fitness opiera się na unikalnej koncepcji i innym podejściu do fitnessu. U nas jest miejsce dla każdego, a naszym celem jest stworzenie relaksującego i przestronnego środowiska treningowego, w którym nasi członkowie zmuszają ciało do pracy, a głowie pozwalają się odprężyć. Dlatego nasza mantra brzmi: zrelaksuj się i ćwicz.

Jesteśmy przekonani, że szkolenie nie musi być skomplikowane i zagmatwane. W rzeczywistości może być zaskakująco proste, skuteczne i relaksujące. Skupiamy się na tym, abyś miał dobre doświadczenia ze swoim treningiem, podczas gdy wyniki zauważysz i poczujesz w swoim ciele.

LOOP jest dla każdego – odpowiedni na każdym poziomie treningu, niezależnie od kształtów ciała i wieku. Najważniejsze jest to, aby trening był dla Ciebie odpowiedni, bo tylko wówczas zyskasz dobre wrażenia.

Testimonial icon

Trenuję w LOOP, ponieważ jest to świetna siłownia, w której jest miejsce dla wszystkich, w tym dla mojego syna, który może bawić się samochodzikami, rysować i pić kakao podczas mojego treningu, a do tego personel zawsze jest bardzo miły.

Anna, klubowiczka w LOOP Neopark
Testimonial icon

Trenuję w LOOP na Mokotowie od dwóch lat – przede wszystkim po to, by wzmocnić kolana. Szybko jednak wzmacnianie całego ciała stało się miłym nawykiem. Zdiagnozowano u mnie chorobę zwyrodnieniową stawów, a LOOP nadal jest dla mnie najlepsze! Poza tym panuje tu miła atmosfera, spotykasz tu różnych ludzi – szeroka grupa wiekowa na wszystkich poziomach.

Elżbieta, klubowiczka LOOP Neopark